Oferta

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, firm prywatnych oraz instytucji publicznych i obejmuje oprawę muzyczną imprez okolicznościowych, bankietów, eventów oraz wesel. Zapewniamy muzykę graną na żywo bez udziału podkłdów muzycznych. posiadamy własne nagłośnienie oraz oświetlenie i transport. Po wykonaniu usługi wystawiamy fakturę lub paragon.


Posiadamy bogaty i zróżnicowany repertuar dedykowany na wszelkiego typu koncerty i imprezy taneczne. Zespół sięga do największych hitów tanecznych polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej, znanych zarówno młodemu jak i starszemu pokoleniu. W repertuarze muzyka lat ’50, ’60, ’70, ’80, ’90 oraz hity radiowe.

Oprawa muzyczna imprez weselnych obejmuje dodatkowo wodzirejów, granie muzyki biesiadnej przy stołach wśród gości, organizowanie zabaw dla gości, zabaw dla najmłodszych. Prowadzimy dowolne zabawy wybrane przez państwa młodych przed weselem - nic nie narzucamy z góry w tej kwestii, możemy zasugerować kilka naszych pomysłów ale jesteśmy w stanie poprowadzić dowolną zabawę wybraną przez parę młodą. W cenę wliczone są tak zwane wyprowadzenia pary młodej z domów przy akompaniamencie marszów weselnych.


Salę  przygotowujemy pod kątem oprawy muzycznej czyli instalujemy niezbędną aparaturę nagłośnieniową i instrumentarium oraz oświetlenie aby w momencie przyjazdu państwa młodych można było przeprowadzić usługę oprawy muzycznej imprezy weselnej. W przerwach między setami, do posiłków puszczamy delikatną muzykę w tle, możemy też użyczyć mikrofonów parze młodej, gościom itp.

Posiadamy niezbędny sprzęt do wykonania oprawy muzycznej na wysokim poziomie.

Nagłośnienie 2 KW firmy RCF
Nagłośnienie 4 KW Turbosound IP 3000
Mikser cyfrowy soundcraft ui24r
Najwyższej klasy mikrofony Shure z seri Beta
Wzmacniacz gitarowy lampowy MG
Gitara elektryczna Fender American Standard Stratocaster
Efekt gitarowy Boss GT1000
Gitara klasyczna Dowina
Gitara Basowa Yamaha
Pianino Roland RD300NX
Keyboard Yamaha Tyros 5
Perkusja Akustyczna Natal Originals Walnut
Talerze perkusyjne Zildjian A Custom
Pleksa Akrylowa Acoustic Solutions
Mikrofony bezprzewodowe AKG
Saksofon Yamaha
Akordeon Hohner
4,5 metrowa rampa oświetleniowa montowana na statywach przed sceną z laserami, dymnicą, efektami świetlnymi

Góra